آداب غذاخوردن با چاپستیک در چین :

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>      آداب غذاخ...

آداب غذاخوردن با چاپستیک در چین :

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

آداب غذاخوردن با چاپستیک در چین :

 

کاربرد چاپستیک به بخشی از فرهنگ غذایی چین بدل شده است. بایدها و نبایدهای زیادی در زمینه‌ی استفاده از آن وجود دارد که باید به آنها بسیار دقت کنید زیرا در غیر این صورت ممکن است اشتباه کنید یا اسباب خنده‌ی سایرین شوید.

شما غذای خود را زودتر تمام کردید، اکیدا به شما توصیه می‌کنیم که تا اتمام غذای کلیه افراد لازم است کنار میز بنشینید و صبر کنید. اگر غذا شما زودتر تمام شود و در حالت انتظار باشید، افراد دیگر متوجه خواهند شد که باید هر چه سریعتر غذای خود را به پایان برسانند، بنابراین آن‌ها سریع‌تر غذای خود را می‌خورند. برای اجتناب از‌این سوء تفاهم سعی کنید هنگام غذا خوردن با دیگران مثل آن‌ها رفتار کرده و وعده‌ی غذایی خود را زودتر تمام نکنید. با ‌این وجود اگر با سرعت غذا خوردید و با رعایت آداب و رفتار غذای شما زودتر به پایان رسید، چاپستیک را در جای خود و قاشق‌تان را روی میز قرار دهید و منتظر بمانید تا زمانی که بزرگترها به شما اجازه ترک میز شام را بدهند.

 

چاپستیک

 

شرکت بازرگانی فیروزه وارد کننده انواع دستگاهها و خطوط صنعتی، خدماتی و یا تولیدی از چین می باشد. لازم به ذکر است که این مقوله یکی از فعالیتهای وارداتی این شرکت بوده و علاوه بر موارد گفته شده این شرکت توانایی وارد کردن انواع مواد اولیه صنعتی، شیمیایی و تولیدی و یا محصول آماده مصرف،لوازم کادویی ،صنایع دستی چین ،انواع ظروف سنتی چین و همچنین چاپستیک و اسباب بازی و… را دارد. بازرگانی فیروزه علاوه بر واردات در زمینه صادرات انواع سنگ، زعفران و … نیز فعالیت داشته و حاضر به انجام خدمات از مشاوره، خرید، حمل تا ترخیص کالای از گمرک هم در زمینه واردات و هم صادرات برای تجار و بازرگانان محترم می باشد. این مجموعه با داشتن دو شعبه در شهرهای گوانجو و ایوو قادر است، شما را در امر خرید که توسط خود شما به صورت حضوری انجام می شود یاری رساند.و احتمال هرگونه کلاهبرداری و یا سواستفاده از شما را به حداقل کاهش دهد…

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 ادامه مطلب


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...