سنگ تراورتن عباس آباد , صادرات سنگ تراورتن

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>    سنگ تراورتن...

سنگ تراورتن عباس آباد , صادرات سنگ تراورتن

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   سنگ تراورتن عباس آباد , صادرات سنگ تراورتن

 


 

سنگ تراورتن دسته های زیادی از سنگ ها را شامل می شود. این سنگ معادن زیادی در داخل ایران دارد که شهرت زیادی برای کشورمان به همراه داشته است. یکی از این معادن معروف که بسیار پرطرفدار است سنگ عباس آباد است که معادن آن در محلات واقع شده است. این معدن با بیش از ده سینه کار فعال یکی از معادن بزرگ و پرکار کشور به حساب می آید. این سنگ در سنگ های تراورتن جز سنگ ها مرغوب به حساب می آید.

  این سنگ جهت نصب در نمای طبقات مرتفع کارایی مناسبی دارد . از این جهت مورد تأیید سازمان نظام مهندسی کشور قرار گرفته است. همچنین سنگ تراورتن به دلیل وجود خلل و فرج زیاد بعنوان عایق صوتی و حرارتی نیز ایفای نقش می کند. وزن مخصوص سنگ تراورتن ممتاز در مقایسه با سنگ های دیگر کمتر بوده است. و لذا حمل و نصب آن ها آسان تر بوده از وزن ساختمان ها می کاهد. وجود عمده خصوصیات فوق باعث رونق بیشتر انواع سنگ های تراورتن شده و هر ساله بر تعداد خریداران سنگ تراورتن ممتاز افزوده می شود.


سنگ تراورتنشرکت بازرگانی فیروزه صادرکننده انواع سنگهای ساختمانی ،معدنی ،سنگ نما ،مرمر ،مرمریت و… با دو شعبه در شهرهای ایوو و گوانجو آماده همکاری با کلیه معدن داران و بازرگانان سنگ می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 ادامه مطلب

 


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...