واردات تخته گوشت ,خرید تخته گوشت, ترخیص از گمرک

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>      واردات تخ...

واردات تخته گوشت ,خرید تخته گوشت, ترخیص از گمرک

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات تخته گوشت ,خرید تخته گوشت, ترخیص از گمرک

 کشور چین به عنوان یکی از قطبهای صنعتی جهان در بخش های مختلف صنعت ،کشاورزی ،پوشاک و… صاحب نام است.واردات و ترخیص انواع لوازم آشپزخانه ، لوازم برقی آشپزخانه ، واردات انواع تخته گوشت ،رنده و … بخشی از فعالیتهای این مجموعه می باشد.در صورت تمایل به سرمایه گزاری در این زمینه ،می توانید هرگونه راهنمایی را از اعضای مجموعه ی بازرگانی فیروزه دریافت نمایید.تا بهترین کالا را با قیمت مناسب برای شما عزیزان شناسایی کرده و در اختیار قرار دهند.

 

واردات تخته گوشت

 

 تخته گوشتهای پلاستیکی گاهی دارای ست رنگی مخصوص اند که هر رنگ کاربرد و نوع استفاده از آن را مشخص میکند. مثلا آبی برای گوشت قرمز، زرد برای مرغ و ماهی و سبز برای سبزیجات است. با این سیستم میزان آلودگی حاصل از یک تخته گوشت برای تمام مصارف کاهش مییابد. 
 جا دادن و تمیز کردن نوع پلاستیکی نرم، راحتتر است. در مورد این نوع تخته.های برش از مایع سفیدکننده استفاده نکنید. 

 

مجموعه بازرگانی فیروزه دارای کارگوهای مختلف در پکن ،گوانجو و ایوو می باشد.همچنین دارای دفاتر بازرگانی در ایران و در شهرهای تهران ،مشهد و بندر عباس می باشد.اعضای این مجموعه در تلاشند تا بهترین خدمات را به بازرگانان عزیز در رابطه با واردات و ترخیص کالا ،انجام کلیه امور گمرکی ، خرید خارجی ،حمل و نقل بین المللی و… را ارائه دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب 


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!