درباره ی ما (قدیمی)

دوست عزیز سلام

بازرگانی فیروزه مستقر در ایران و چین، با هدف روان سازی کسب و کار و راحتی بازرگان ایرانی و چینی در بیزینس بین المللی ایجاد شده و قادر به ارائه خدمات تجاری (مشاوره، واردات، صادرات، ترخیص ) به ایرانیان و چینی هایی که هدف بازرگانی بین دو کشور چین و ایران را دارند، می باشد.

بازرگانی ما دارای تجربه 34 ساله در امر خرید و فروش از چین و ارسال به ایران و ترخیص می باشد ما از زمانی که کار خرید از چین به صورت چمدانی و مسافری انجام می شد حضور داشته ایم چه بسا بسیاری از مدیران شرکت های بازرگانی امروزی هنوز به دنیا نیامده بودند و یا در حال بازی در کوچه ها بودند…

بازرگانی فیروزه در ایران مستقر در شهر مشهد و در  چین مستقر در شهرهای پکن، ایوو و گوانجو می باشد و مدیریت دفتر چین با آقای محسن دادگر و دفتر ایران با آقای امید افشون می باشد.

این شرکت  با هزاران کارخانه تولیدی ،شرکتهای بازرگانی و تجاری چین در ارتباط بوده  و با تکیه بر اطلاعات و تجارب چندین ساله خود تبدیل به بهترین انتخاب برای تجارت با کشور چین گردیده است.

هر گونه کالای چینی که فکرش رو بکنید، میتونیم  براتون خرید کنیم  و بفرستیم  . اگر قانونی و قابل ترخیص باشه امور ترخیص اون رو، نماینده ایران انجام میده و در صورت عدم نیاز به ترخیص، مجموعه ما فقط براتون خرید چین و امور صادرات در چین و ارسال به بندر مورد نیاز شما رو انجام خواهد داد و مسایل ترخیص نیز به خود شما محول میشه.

اگر نیاز به گشتن در بازار چین و مترجم چینی به فارسی داشتید و یا فکر خرید خط تولید خاصی را در سر دارید، مجموعه ما با ارتباطات گسترده و قدیمی که در چین داره می تونه کمک خوبی براتون باشه.

شما اگر قصد خرید از کشورهای چین و ایران و فروش اجناستان به کشورهای حاشیه خلیج فارس را دارید نیز شرکت بازرگانی فیروزه قادر به مشاوره و ارائه طریق می باشد.

اما به طور کلی شرکت بازرگانی فیروزه در امور تجاری زیر آماده ارائه خدمات بازرگانی (مشاوره، واردات، صادرات، ترخیص کالا، امور مالی و سرمایه گذاری خارجی) بنا به تقاضای شما می باشد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات ما به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب