خیابان های معروف پکن را بشناسید

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>      خیابان ها...

خیابان های معروف پکن را بشناسید

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

خیابان های معروف پکن را بشناسید

 

Hutongs

این خیابان‌ها در نگاه اول ممکن است یک خیابان معمولی با دیوارهای خاکستری و ساختمان‌‌های کاشی‌کاری شده خاکستری به نظر برسند؛ اما اگر فرصت داشته باشید که با ساکنان این خیابان‌ها صحبت کنید، خواهید فهمید که هر یک از hutongها حکایتی شنیدنی دارند.

Hutong ها در گذشته ستون اصلی حمل‌ونقل در کشور چین محسوب می‌شدند و البته محل زندگی افراد معمولی نیز بوده‌اند. این خیابان‌ها نمادی از تغییر و تحول اجتماعی در کشور چین هستند و با داشتن سابقه تاریخی غنی، نقش موزه‌های قومی را ایفا می‌کنند.

 

معروفترین خیابان های پکن

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه وارد کننده انواع دستگاهها و خطوط تولیدصنعتی، خدماتی و یا تولیدی از چین می باشد. لازم به ذکر است که این شرکت همچنین توانایی وارد کردن انواع مواد اولیه صنعتی، شیمیایی و تولیدی و یا محصول آماده مصرف، قطعات یدکی و اسباب بازی و… را دارد. بازرگانی فیروزه علاوه بر واردات در زمینه صادرات انواع سنگ، زعفران و … نیز فعالیت داشته و حاضر به انجام هرگونه خدمات از مشاوره، خرید، حمل تا ترخیص کالا از گمرک در امور مربوط به واردات و صادرات برای تجار و بازرگانان محترم می باشد. این مجموعه با داشتن دو شعبه در شهرهای گوانجو و ایوو قادر است شما را در امر خرید که توسط خود شما به صورت حضوری انجام می شود یاری رساند و احتمال هرگونه کلاهبرداری و یا سواستفاده از شما را به حداقل کاهش دهد…

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 ادامه مطلب


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...